• DirectionPraha, CZ
  • Phone+420 727 951 721
A A A
Koch Membrane Systems

V oblasti ultrafiltrace úzce spolupracujeme s americkou společností Koch Separation Solutions. Kromě klasických vinutých membrán špičkové kvality nabízí společnost ponorné nízkotlaké systémy, které pracují na základě podtlaku za membránami. membrány jsou uchyceny pouze v hlavě (single-head) a jsou neustále čištěny jednak proudící vodou, která odplavuje odloučené nerozpuštěné látky, jednak nízkotlakým vzduchem. Toto provedení umožńuje nasazení membrán s vysokým obsahem NL bez klasické předúpravy (čiření, filtrace), v některých případech doplněné pouze in-line koagulací. 

Membrány se využívají jednak v úpravě surové vody, kde jsou limitovány hodnotou NL až 15 g/l, jednak v technologii biologických MBR čistíren, kde umožňují koncentraci sušiny v aktivovaném kalu až 10 g/l, čímž výrazně urychlují proces, a tedy zmenšují objem nádrží.

Pro více informací o membránách firmy KSS navštivte prosím jejich domovskou stránku https://www.kochseparation.com/.

 

 

 

Kontaktní osoba: Jan Ottis tel.: 777 048 968 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KMU-Loft

Spolupracujeme s německým výrobcem odparek KMU-Loft. Tyto odparky se vyznačují spolehlivostí a relativní jednoduchostí konstrukce, a tedy i přijatelnými investičními náklady. Provozní náklady se pohybují v rozmezí 7 - 12€/m3 destilátu. V provozních nákladech je započítána

  • Elektrická energie
  • Provozní chemikálie
  • Náklady na údržbu
  • Náklady na denní obsluhu - občasná kontrola

Pro více informací o odparkách KMU-LOFT navštivte prosím jejich domovskou stránku http://www.kmu-loft.de/.

 

 

 

Kontaktní osoba:Petr Sasín tel.: +420 727 951 790 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.